Bergen Elimde Duran Fotoğrafın Sözleri

– Eskiler,ne kadar güzel şarkılar dimi, Elimde duran Fotoğrafın, şarkı sözleri sizler için.

ALLAH Mekanını Cennet eylesin, Bergen ablamız, mekanın cennet olsun inşallah, rahmetle anıyoruz, ne güzel parçaları varken, en çok bu parçasıyla kendimi mest ediyorum, çok güzel sözleri var, acıların kadını Bergen, gerçekten hayat dolu ama, hayatında yüzü gülmemiş birisi olarak sözleri şarkıları söyeleyişi gerçekten can yakıyor, peki güzel bir şarkı olan Elimde Duran Fotoğrafın gerçekten çok güzel, sözleri ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum, vede eklemek istediğim şey : Sohbet Odamızda bu şarkı çalmakta, her daim sizlerle birlikteyiz, https://www.chatlobi.com chat sitesi.

Bergen Elimde Duran Fotoğrafın


Yaşamayı sende anladım sende öğrendim ben sevmeyi inan aşk nedir bilmiyordum sende tanıdım bu duyguyu, elimde duran fotoğrafın, baktım inan tanıyamadım, bu şarkımı ben sana yazdım sense hala anlayamadın, elimde duran fotoğrafın baktım inan tanıyamadım bu şarkımı ben sana yazdım sense hala anlayamadın, Sevgi gibi kutsal kelime yalnız senle düştü dilime ölmek yetmez senin uğruna, sense hala anlayamadın, sevgi gibi kutsal kelime yalnız düştü dilime ölmek yetmez senin uğruna sense hala anlayamadın, elimde duran fotoğrafın baktım inan tanıyamadım, bu şarkıyı ben sana yazdım sende hala anlayamadın.

Hissetmeyi senle yaşadım sende tattım ben bu duyguyu, söylemekten hep korkuyordum şimdi dinle bütün aşkımı, şimdi beni anlıyormusun, bu şarkımı dinliyormusun, inan seni çok seviyorum, sende beni seviyor musun ? şimdi beni anlıyormusun bu şarkımı dinliyormusun ? inan ben seni çok seviyorum sende beni seviyor musun ? sevgi gibi kutsal kelime, yalnız senle düştü dilime, ölmek yetmez ulan senin uğruna,, sense hala anlayamadın..

Bergen Elimde Fotoğrafın Sözleri

Bergen Elimde Fotoğrafın Sözleri


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak