Laf Kapak Sözler

Kaliteli sohbet sitesi olarak sizlere en iyi şekilde güzel sözler eklemek istedim, hiç bir yerde duymadığınız sözler

Merhaba Sohbet Kullanıcıları bugün sizlere hiç bir yerde duymadığınız karmaşık olacak ama Laf kapak Sözler,En iyi Sözler,Aşk Sözleri,Kaliteli Sözcükler ile başlamak istedim güne, karmaşık duygular içersinde yazıcağım için istediğini alabilir kopya edebilirsiniz, haydi başlıyalımmı biran önce vakit kaybetmeden.

Karmaşık Sözler


Saat gecenin 1 ise ve uyuyamıyorsa insan nedensiz değildir bir bildiği yoksa bile bir çektiği vardır mutlaka sen hiç hayallerinden Kırıldınmı?

Terk etti dimi ? Peki giderken arkasından dur diyemedinmi ? : O kadar çok Ağladım ki o giderken dilim tutuldu beni hiç mi sevmedin, diyemedim.

Annemin bir Lafı var, sevdiğini alamadıysan aldığını seviceksin, aldığını seviceksin sevmeye çalışacaksın unutamıcaksın, gözlerini her kapadığında onla kurduğun hayallerin aklına gelcek..

O degilde sen gidersen ben biterim demişti şimdi evli 2 tanede çoçuğu var, bitmemiş çoğalmış :))

Yapmacık Yalaka Olmaya gerek yok kendiniz olsanızda yeter.

Toprağa bile sırtımı yaslamadım mezarda dik gireceğim zaten olaki toprak sırtımı yasladım diye hak idda eder minnet ederiz.

Elimizi Sıkamayanlar Canımızı Sıkacak mış, biz buna çok güldük 🙂

Benim koklamaya kıyamadığım Elin bağında Çürüyor diyor Neşet baba Aslında Denilcek hiç bir şey yok Giden gitmiştir.

Ben umudumu her sabah daha iyi olacak diye kalkıp her gece daha beter olduğunda kaybettim.

Sana helal olsun be seni böyle sevdiğime dahil,.

Laf Kapak Sözler

Laf Kapak Sözler


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak