Sıla Muhbir Sözleri

Güzel bir şarkı ile girişimizi yapalım dedik ilk şarkı sözümüzü paylaştık Sıla Muhbir Sözleri ile güzel dakilalar.

Sohbet Odaları : Chat sohbet sitesi, Müzik Ruhun Gıdasımı ? gerçekten. dinlerken insan zevkle dinliyor değil mi kimi hüzünlü damar parçalara kimi ise haraketli slow parçalara kimi farklı farklı şarkılar dinlemekte, bizler burada Radyo dinlerken, insanlar burada huzurlu bulunmakta, güzel bir şarkı ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum, Sıla Muhbir hadi keyifli dinlemeler keyifli okumalar sizlere.

Sıla Muhbir

Kalp kırıyor her günün akşamı ve bana kalıyor boynunu bükmesi vardığım yerde kalbim durdu, durmaz dar vakit, sanki serde bir şey soldu ahtımdan hafif, Sorma ben inim inim inliyorum sen sustukça geberiyorum geberiyorum, Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum Sorma ben inim inim inliyorum sen sustukça geberiyorum geberiyorum Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum..

Diline Dolanmış bahaneler bahane değil onlar harabeler hüngür hüngür ağladım senin alıcağın olsun utandı meyhaneler, oyuna getirdin beni aşk sana da aşk olsun, Muhbirmiş kelimeler, Hüngür Hüngür ağladım senin alıcağın olsun utandı meyhaneler, oyuna getirdin aşk sana da aşk olsun, Muhbirmiş kelimeler, Sorma ben inim inim inliyorum. Sen sustukça geberiyorum geberiyorum Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum.

Sıla Muhbir Sözleri

Sıla Muhbir Sözleri


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak emlak